Home Ręczniki
Ręczniki
Zakup ręczników u producenta

Ręczniki są towarem, który występuje w każdym gospodarstwie domowym, hotelu, pensjonacie. Można nabyć je dosłownie wszędzie. Niestety nie zawsze zakup z niesprawdzonego źródła bywa udany. Dlatego warto zaopatrywać się bezpośrednio u producenta ręczników. Dzięki temu zyskują Państwo pewność co do ich pochodzenia oraz zyskują wielokrotnie większy wybór asortymentu niż w zwykłym sklepie. To zwiększa prawdopodobieństwo na udany zakup zarówno jeśli chodzi o wielkość ręcznika, materiał, z którego jest wykonany oraz kolorystykę i wzornictwo.

W przypadku większych zakupów, kontakt bezpośrednio z producentem ręczników umożliwia wynegocjowanie korzystniejszej ceny, szczególnie jeśli stają się Państwo stałym klientem. Dzięki temu unika się konieczności płacenia marży za zakup pośrednikowi czy to hurtowemu, czy detalicznemu. W przypadku realizacji zamówień dla hoteli i innych większych instytucji oferujemy również dodatkowe usługi takie jak wyhaftowanie loga firmowego w wybranej kolorystyce i wielkości na zakupionych produktach.

 
NOWY REWELACYJNY RĘCZNIK ANTYBAKTERYJNY.

CZYSTOŚĆ BEZ UŻYCIA CHEMII

Czy można dokładnie wyczyścić zabrudzone powierzchnie bez użycia szkodliwych dla Ciebie i środowiska detergentów?

TAK!

Jeśli używasz produktów wykonanych z mikrowłókna Eco World

Ręcznik kuchenny wykonany ze specjalnie tkanego mikrowłókna Eco World. Błyskawicznie chłonie wodę (10 razy szybciej niż ręcznik bawełniany). Usuwa wszelkie pozostałości chemikali używanych do mycia naczyń czy sztućców.

Więcej… [NOWY REWELACYJNY RĘCZNIK ANTYBAKTERYJNY.]